E hënë, 14 Qershor, 2021
14.5 C
Tirana

“Bëjeni për burrat, për dashnorin”, Albërie Hadërgjonaj ka një mesazh për femrat

Për këngëtaren Albërie Hadërgjonaj, mosha mbetet vetëm një shifër për të. Ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes, për shkak edhe të postimeve në rrjetet sociale, shpesh provokuese.

Së fundmi në një postim në Instagram, këngëtarja ka treguar se si ia del të mbetet e re. Ndonëse për një kohë të gjatë ajo nuk e pranonte për ndonjë ndërhyrje të kryer, tashmë Albëria ka vendosur që të flasë haptazi.

Ajo ka pranuar se për të qenë në formë, i’u nënshtrohet trajtimeve të ndryshme me botoks dhe lazer. Po kështu, ka treguar se shqetësimi i saj i fundit janë rrudhat poshtë syve.

‘Të dashura motra kujdesuni për veten, për burrat, pse jo dhe për dashnorin, ndjehuni sexy’, ka përfunduar videon këngëtarja.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një ditëlindje dhe një ditëvdekje

Nga Sokol Balla Gramoz Ruçi bën 70 vjeç në dhjetor, por zëre se ditëlindja e tij ka qënë dje. Tre dekadat e jetës politike të...

Euro 2020/ Hollanda mund Ukrainën në ndeshjen emocionuese me 5 gola

Takim i mbrëmjes, ai midis Hollandës dhe Ukrainës është mbyllur me vrull pasi plot 5 gola u shënuan në pjesën e dytë. Hollanda fitoi...

Gurët e tëmthit, shkaktarët dhe të rrezikuarit

Gurët e tëmthit formohen kur lëngu i grumbulluar në fshikëzën e tëmthit mpikset ose ngurtësohet në copa të vogla materiali të ngjashme me gurët....

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...