E premte, 18 Qershor, 2021
19.5 C
Tirana

Befason moderatorja shqiptare: Ndihem e shëmtuar para burrit (Foto)

Dasara Karaiskaj është një ndër moderatoret e cila gjithnjë është dalluar për tipin e saj kontrovers dhe pa komplekse.

E ftuar në emisionin ‘thumb’, Dasara ka folur për bashkëshortin e saj, i cili, sipas saj cilësohet nga të tjerët si një mashkull simpatik, por komentet të këtij lloji drejtuar atij, Dasarën e bëjnë të duket më e shëmtuar.

“Ai nuk do të dalë në ekran, nuk e ka me qejf të dalë në publik. Por më ka zënë një hall sepse sa herë më thonë ‘sa të bukur e ke burrin’, më duket vetja e shëmtuar. Nuk e di si mund t’i dukem unë, por janë habitur të gjithë që është aq i bukur. Unë mund të jem antipatike sa të doni, por…”, tha Dasara.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Navalny e quan Putinin “gënjeshtar”

Politikani opozitar i burgosur në Rusi, Aleksei Navalny, ka thënë se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është një “gënjeshtar që nuk mund të ndalet...

‘Euro 2020’/ Holanda mposht Austrinë, i bashkohet Italisë dhe Belgjikës në 1/8

Holanda ka mundur me rezultatin e pastër 2-0 Austrinë në ndeshjen e vlefshme për grupin C, dhe së bashku me Italinë dhe Belgjikën, ka...

Mbyti gruan dhe planifikoi të arratisej, momenti kur piloti përqafon vjehrrën

32-vjeçari Charalambos Anagnostopoulos, i cili mbyti gruan e tij 20-vjeçare britanike Caroline, është një vrasës tepër gjakftohtë, dhe u mundua të fshinte çdo lloj...

Mediat dhe oligarkët/ Peza: Ja emrat e radhës që do të shpallen “non grata”

Ish-deputeti i Partisë Socialiste dhe analisti Alfred Peza, parashikon një verë të nxehtë sa i takon situatës politike, teksa u shpreh se shpallja ''non...

Holanda votoi pro hapjes së negociatave me Shqipërinë, por ka një kusht

Parlamenti holandez i dha dritën jeshile Shqipërisë ditën e sotme, pasi votoi pro hapjes së negociatave me Bashkimin Evropian. Megjithatë, për negociatat, Holanda ka...