E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

“Bebi nuk po lëvizte më”, këngëtarja shqiptare rrëfen momentin e vështirë

Këngëtarja e njohur Maja Aliçka ka sjellë në jetë një djalë. Ajo ka zbuluar për publikun disa detaje nga jeta e saj private, teksa ka qenë e ftuar pasditen e djeshme në emisionin Rudina. Mes të tjerash, Maja tregoi se para lindjes së djalit ajo u stresua shumë, pasi ai nuk po lëvizte. Kjo për shkak të ngritjes së tensionit.

“Pata një shqetësim shumë të madh para se të lindja. Bebi filloi të mos lëvizë më. Kjo për arsye të ngritjes së tensionit. Mu ngrit tensioni dhe nuk po ulej.

E linda në javën e 36, dhe u stresova jashtëzakonisht shumë. Fatmirësisht natën e fundit para se të lindja, bebi filloi të lëvizte në çdo gjysmë ore. Ma risolli besimin se isha shumë e shqetësuar”, tha ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...