E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Beatrix Ramosaj flet pa “doreza”, tregon ndërhyrjet në trupin e saj (FOTO)

Beatrix Ramosaj, ka folur “pa doreza” brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, për ndërhyrjet që ka kryer ajo vetë. Këngëtarja ka treguar se në moshën 22-vjeçare ka bërë një ndërhyrje në gjoks për të rritur numrin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Ajo kishte pyetur nënën e saj nëse duhet të tregonte apo jo nëpër intervista, se ka zmadhuar gjoksin, në rast se i bëhet një pyetje për ndërhyrjet në trup apo në fytyrë. E ëma, me humor ia kishte kthyer se e kishte të kotë nëse mundohet ta fshehë, sepse ato duken “që nga avioni”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Pjesë nga biseda:

Graniti: A jeni pro silikonit?

Beatrix: Unë bëra gjoksin dhe i thashë mamit. Isha më e vogël para pesë vjetëve, i thashë mamit: ‘O mam, kur të më pyesin nëpër intervista, t’i them që s’e kam bërë?’. ‘Ti loçkë, duken prej avionit’, tha.

Graniti: Nëse duket mirë, pse jo?!

Sarah: O Trixa sa vite ke që e ke bërë gjoksin?

Beatrix: 5 vjet.

Sarah: E paske bërë goxha e vogël, që kur ke qenë 22.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Pas kësaj bisede, Sarah Berisha tha se po i mbushet edhe asaj mendja që ta bëjë një ndërhyrje të tillë, sepse edhe ajo e ka gjoksin e vogël. Megjithatë, Ramosaj pranoi se gjatë ditëve të para, ka pasur shumë dhimbje.

Lexo edhe :   Plas sherri në “Big Brother”, Arjola e Antonela për pak sa nuk rrihen fizikisht
- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...