Foto Galeri

Bashkëshorti i Angela Martinit ka probleme me drejtësinë. Shpallet në kërkim (foto)

               Publikuar në : 07:48 - 09/06/19 M. S

Një lajm që po qarkullon ngado në mediat rozë lidhet me faktin se bashkëshorti i Angela Martinit, ka probleme serioze me drejtësinë. Dragos Savulescu është dënuar në shkurt të këtij viti me 5 vite e 6 muaj burg, nga Gjykata e Lartë në Rumani.

 

View this post on Instagram

 

Late post from my love’s surprise birthday party, October 12th❤️🥂🎂❤️

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Thuhet se Savulescu është në kërkim, dhe se ndaj tij janë ngritur akuza për falsifikim dokumentacioni lidhur me disa pronësi në bregdet.

“Akuzohet se është përfshirë në një grup kriminal (30 anëtarë), i cili përllogaritet ta ketë dëmtuar shtetin me 114 milionë euro përsa i përket disa pronave në Constatta dhe Mamaia”.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT