E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

“Bashën s’e njoh si kryetar”, anëtari i PD-së gris kartën e anëtarësisë

Në të gjitha degët e PD-së dhe në të gjithë vendin ku ka mbështetës të Partisë Demokratike, janë ngritur qendra votimi për anëtarësinë e cila pritet të votojë për shkakrimin e Bashës.

Një anëtar i PD-së në Kamëz, ka grisur kartën e anëtarësisë së partisë që është në emrin e Lulzim Bashës si kryetar.

Pasi votoi në referendumin për shkarkimin e kryedemokratit, ai tha se e grisi teserën, pasi është me emrin e Bashës që nuk e njeh si kryetar.

“Është me emrin e Bashës, nuk e njoh si kryetar. Nuk e kam njohur asnjëherë”, tha ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...