E diel, 13 Qershor, 2021
15.5 C
Tirana

Barcelona/ Gati kontrata 3-vjeçare për yllin e Premier League

“Sky Sports” raporton se Barcelona i ka vënë syrin yllit brazilian, Ëillian.

Kontrata e 31-vjeçarit me klubin e Chelsea, pritet të mbarojë në fund të këtij sezoni dhe klubi katalanas është gati t’i ofrojë një kontratë 3-vjeçare

Por, Barcelona duket se nuk është skuadra e vetme që ka shfaqur interes për brazilianin. Edhe Chelsea është e gatshme të rinovojë kontratën me të.

Një ofertë tjetër ka ardhur nga Inter Miami e David Beckham, i cili garanton një rrogë edhe më të lartë se dy skuadrat e përmendura më lart.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Belgjika mposht me lehtësi Rusinë, Lukaku i dedikon golin Eriksen (Video)

Përfundon ndeshja midis Belgjikës dhe Rusisë, e vlefshme për grupin B të kompeticionit europian ''EURO 2020''. Skuadra e drejtuar nga Martinez ka shkatërruar rusët...

VOA: Takimin më të vështirë, Biden do e ketë me Erdogan

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të takohet me presidentin amerikan Joe Biden të hënën në takimin e nivelit të lartë NATO-s për diskutime...

Putin nënshkruan ligjin që mbron të dhënat e zyrtarëve të sigurisë

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj që po vlerësohet se mund të pengojë përpjekjet për ekspozimin e korrupsionit ose kërkesën për llogaridhënien...

Itali: Vaksinimi me AstraZeneca, vetëm për personat mbi 60 vjeç

Vaksina Astrazeneca në Itali do të përdoret vetëm për njerëzit mbi 60 vjeç. Lajmi vjen pas rasteve të rralla të trombozës që kanë ndodhur...

Shqipëria ngjitet në çatinë e botës, por me cilat prioritete?

Shqipëria u zgjodh dje anëtare e përkohshme në Këshillin e Sigurimit. Duke filluar nga 1 janari i vitit 2022, Shqipëria do të ulet për...