Futboll

Barazohet Kosova, Shqipëria me ‘sytë’ nga Izrael-Skoci (Video)


               Publikuar në : 22:08 - 11/10/18 Enno

Malta ka barazuar Kosovën vetëm 5’ minuta pasi ka filluar pjesa e dytë. Pas ekzekutimit të një goditje këndi është Agius Andrei që ka dërguar topin në rrjetë pas një goditje me kokë.

Ndërsa ndeshja mes Izraelit dhe Skocisë është barazuar në 1-1. Miqtë ishin në avantazh në pjesën e parë, por izraelitët kanë barazuar me Peretz. Ky është rezultati që i vjen më së miri për shtat kuqezinjve të Panuccit.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT