E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

Balla nxjerr blof Bashën me pamjet e protestës: Përsëri paske paguar para? (video)

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, me anë të pamjeve filmike dëshmon se personi që ka hedhur bojën e zezë në muret e Ministrisë së Brendshme, është paguar nga PD-ja.

Balla thotë se protesta nuk ka qenë aspak paqësore, por madje është edhe e sposorizuar, e ndërsa pamjet ‘flasin vetë’.

Sipas tij, kryedemokrati Basha ka derdhur lekët për të hedhur bojën e zezë kundër shtetit, dhe imazhit të shqiptarëve.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

8 gra dhe 8 burra: qeveria gjermane hap rrugën për barazi gjinore

Për herë të parë në 16 vjet, Gjermania do të drejtohet nga një burrë. Por megjithëse Angela Merkel po ia dorëzon kancelarinë një pasardhësi...

OBSH: Vaksinat duhet të funksionojnë kundër variantit Omicron

Vaksinat ekzistuese duhet të mbrojnë ende njerëzit që kontraktojnë variantin Omicron nga rastet e rënda të Covid, thotë një zyrtar i Organizatës Botërore të...

Fishekët e Yuri Kim, kapsolla deri më sot…

Nga: Eduard Zaloshnja Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli Berishën persona non grata, Ambasadorja Yuri Kim, tek shkallët e ShQUP-it, u bëri thirrje anëtarëve/votuesve të PD-së...

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit, shmanget takimi me Metën

I dërguari i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, vjen në Tiranë me një agjendë të qartë kundër korrupsionit të politikanëve shqiptarë. Ambasada e...

“Tirana, Kryeqyteti Europian i Rinisë”, Rama uron të rinjtë për 8 dhjetorin

Në ditën e Rinisë, kryeministri Rama ka ndarë një video në rrjetet sociale, ku thotë se kjo datë i kushtohet vetëm të rinjve. “MIRËMËNGJES dhe me...