Foto Galeri

Babai lë vetëm për 10 minuta të bijën 3-vjeçare, ajo ha 18 kosë frutash (foto)


               Publikuar në : 15:35 - 20/10/19 M. S

Një 3-vjeçare në Angli ka thyer një rekord, duke ngrënë brenda 10 minutave plot 18 kos frutash.

Pasi vajza e vogël konsumoi tërë tasat me kos, babai i saj mbeti i shokuar kur pa të voglën në tavolinë. Arron Whysall, 27-vjeç, vendosi të ndante me miqtë fotot, si dëshmi të asaj se çfarë ka bërë e vogla e tij.

Arron Whysall tha: “Kur gjeta Olivian me 18 jogurtët, e pyeta: “A i ke ngrënë të gjitha ato?”, dhe ajo me mjaft krenari tha “po”.

Babai ishte jashtë në një kopësht, ndërkohë bashkëshortja e tij po rregullonte flokët. Arron doli jashtë, pasi u fiksua pas një gardhi, duke lënë vajzën e tij të vetme në kuzhinë.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT