E martë, 9 Mars, 2021
8 C
Tirana

“Babagjyshi” grabit bankën dhe i shpërndan paratë në rrugë

Një person i veshur si Babagjyshi i Vitit të Ri raportohet se ka hyrë në një bankë në Kolorado duke grabitur aty mijëra dollarë.

Pasi doli nga banka, ai ndaloi në rrugë duke ia shpërndarë paratë të pranishmëve ndërkohë që i uronte “Gëzuar, gëzuar!”.

Thuhet se Policia ka ndërhyrë menjëherë duke e arrestuar grabitësin.

Një pjesë e të pranishmëve i kthyen paratë në bankë, ndërsa mijëra dollarë mbetën në xhepat e të tjerëve që iu gëzuan dhuratës për festa.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zbardhet lista e plotë e kandidatëve të PS për zgjedhjet e 25 prillit

Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste e cila zgjati për disa orë pasditen e sotme. Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Ball ka...

Zbardhet debati në Kryesinë e PS mes kryeministrit Edi Rama dhe Ditmir Bushatit

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

Dalin emrat e parë nga PS/ Rama në Durrës e Vlorë, Majko i 19-ti në Tiranë

Dalin emrat e parë të kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit nga radhët e Partisë Socialiste. Mësohet se kryeministri Edi Rama do të kandidojë...

Zgjedhjet e 25 prillit, Facebook paralajmëron partitë politike

Platforma sociale, “Facebook” ka bërë një thirrje për partitë politike, duke u kërkuar atyre të jenë transparente për mënyrën se si do të financojnë...

Meta rikthehet në krye të LSI-së, nëse fiton Rama? Ja si përgjigjet Kryemadhi

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, shprehet e bindur se opozita e bashkuar, në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të marrë...