E diel, 27 Shtator, 2020
22 C
Tirana

AUTHOR NAME

UserG UserG

320 POSTS
0 COMMENTS

Futbollistin e Realit e kryqëzojnë në Serbi: Jeta e qytetarëve vlen me shumë se milionat e tij

Futbollisti i Real Madrid, Luka Joviç është në hall të madh dhe rrezikon të dënohet me burg në Serbi. Sulmuesi shkeli urdhrin për të...

Bella Hadid topless, kërkon të qëndroni në shtëpi

Gjysmë e zhveshur para pasqyrës, Bella Hadid u kerkon ndjekesve të saj që të qëndrojnë në shtëpi. Modelja 23-vjeçare publikoi një selfie topless dhe inkurajoi...

Flori Mumajesi ka një porosi për të gjithë

Këngëtari shumë i dashur për publikun ka ndarë një mesazh për të gjithë ndjekesit e tij. Me anë të një postimi në Instagram ai ka...

Simon Rex: Më ofruan para për të gënjyer për marrëdhënien me Meghan Markle

Simon Rex tha se disa tabloide britanike kontaktuan me të dhe i ofruan shuma të mëdha parash për të gënjyer për marrëdhënien e tij...

Bleona Qereti:Nominoj koleget të nxjerrin videot para operacioneve plastike

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti , ka lëshuar një sfidë për koleget e saj. Disa orë më parë ka postuar ne instagram një video të...

Eventi i njohur “Met Gala” shtyhet për shkak të Koronavirusit

Met Gala nuk do të zhvillohet. E ka deklaruar vetë Anna Wintour, në një deklaratë të shkurtër të publikuar në Vogue.com. Arsyeja është e lehtë...

Aktorja e ‘Game of Thrones’ rezulton pozitive ndaj koronavirusit

Aktorja e njohur Indira Varma, e njohur ndryshe si Ellaria Sand tek seriali televiziv ‘Game of Thrones’, ka rezultuar pozitive ndaj koronavirusit. Lajmin e ka...

Karantinë në konvikt. Roberti tregon gjendjen e mjerueshme

Pasi ka udhëtuar nga Stambolli në aeroportin “Adem Jashari”, Robert Berisha së bashku me udhëtarët e tjerë ndodhen aktualisht ne karantine, brenda konviktit të...

Lacio i befason të gjithë, merr vendimin e papritur për Strakoshën & CO

Edhe pse numri i viktimave në Itali për shkak të Koronavirusit, vazhdon të jetë i lartë çdo ditë, klubi i Lacios i ka...

Nga fundi i prillit deri në fillim të majit: të gjitha datat për të rifilluar Serinë A

Uefa po shtyn që kampionati te rifillojë brënda një muaji,por urgjenca e koronavirusit e bën kërkesën të pamundur. Kështu që ... Para së gjithash Euro...

Të fundit

Tiranë/ Makina përplas 10-vjeçaren te bulevardi “Gjergj Fishta”

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet. Një mjet ka përplasur një fëmijë 10 vjeç, në bulevardin “Gjergj Fishta”. Burime zyrtare njoftojnë se...

“Dielli do të ndriçojë për të gjithë shqiptarët!”, Meta del me mesazhin e fortë (VIDEO)

Në Ditën Ndërkombëtare të Turizmit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta thotë se është momenti për të reflektuar mbi domosdoshmërinë për t'i dhënë frymëmarrje këtij...

7 muaj me patentë, 21-vjeçari kapet nga policia duke qarkulluar me shpejtësi të frikshme

Policia Rrugore nuk ndalet me kontrollin e rreptë ndaj të gjithë shoferëve abuziv. Gjatë 5 orëve kontroll me radar e dragera janë pezulluar 22...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/Përplasen tre makina, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se në këtë aksident janë përplasur tre mjete dhe për pasojë janë plagosur dy...

Një breshkë e rrallë gjendet në brigjet e Himarës

Një breshkë mjaft e rrallë Caretta Caretta, është gjetur mëngjesin e sotëm në brigjet e Himarës. Ajo ka pësuar dëmtime, si pasojë e përplasjeve...