E premte, 3 Prill, 2020
12 C
Tirana

AUTHOR NAME

UserG UserG

107 POSTS
0 COMMENTS

Ekspertiza zbulon të vërtetën e aksidentit që i mori jetën ish-yllit të Arsenalit

Ish-ylli spanjoll i Arsenalit, Real Madrid dhe Sevilla, Jose Antonio Reyes, humbi jetë qershorin e vitit të kaluar në një aksident fatal me makinë...

Ajax e ngacmoi për ditëlindje, Ramos ia kthen me të njëjtën mënyrë. Shikoni çfarë bën mbrojtësi

Sergio Ramos festoi ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 34, ku urimet në drejtim të tij ishin të shumta.Megjithatë kishte edhe raste kur...

Dyshohej per kornovirus, Kıvanç Tatlıtuğ rezulton negativ

Aktori dhe modeli i njohur turk Kıvanç Tatlıtuğ u shtrua në spital pasi dyshohej se ishte me koronavirus. Ai ishte i vetizoluar në fshatin Kemerburgaz...

Një nga ekipet më të goditura nga COVID-19, dalin testet e dyta për lojtarët e Valencias

Ashtu sikurse dihej që nuk ka asnjë përjashtim dhe të gjithë goditen, COVID-19 nuk kurseu as klubet e futbollit. Një nga ato që e...

Aktorja e njohur Danna García, pozitive me Covid-19

Aktorja kolumbiane Danna García, për publikun shqiptar e njohur si Norma nga telenovela ‘Pasionet e fshehta’ ka rezultuar pozitive nga Covid-19. Ajo eshte rikthyer ne...

Ndryshim planesh për Hysajn, tashmë refuzon propozimin e Napolit për rinovimin e kontratës

Fakti se Elseid Hysaj dhe menaxheri i tij Giuffredi, duan të largohen nga Napoli tashmë nuk është më një sekret. Por, dukej se mbrojtësi...

Koronavirus: Princi Charles dhe mesazhi i shpresës për kombin

Princi Charles, në një fjalim para kombit, foli për herë të parë për pozitivitetin ndaj koronavirusit dhe përvojën e tij, të cilën ai e...

Anulohet për herë të parë, një tjetër turne i dorëzohet koronavirusit

Një tjetër kompeticion i është dorëzuar koronavirusit. Bëhet fjalë për turneun e Wimbledon, i cili nuk ishte anuluar asnjëherë që nga Lufta e Dytë...

“Vëllai ka 10 ditë me simptomat e Koronavirusit”,Memushaj:Dëshiroj ta mbyll karrierën në…Vlorë

Italia është duke përjetuar një situatë të tmerrshmë për shkak të Koronavirus, që është përhapur në mënyrë të frikshme, duke shkaktuar me mijëra viktima....

Ka pasur fatin të luajë me të dy, flet Dybala: Me Messin gabova, Ronaldo duket si mburravec, por…

Paulo Dybala është një nga lojtarët që ka pasur fatin të luajë me dy lojtarët më të mirë në botë, siç janë Cristiano Ronaldo...

Të fundit

COVID-19/ 4 milionë euro ndihmë për Shqipërinë

Sot është nënshkruar marrëveshja e mbështetjes së BE-së, për të luftuar COVID-19 në Shqipëri. Ceremonia u zhvillua online, dhe të pranishëm ishin ministrja Manastirliu,...

“Mami, mos ik në punë…”, mjekja që u nis në Itali: Bëj mbi 300 tampone në ditë

Që nga fillimi i “luftës”, 69 mjekë dhe infermierë italianë kanë humbur jetën në betejën e përditshme me koronavirusin. Ndaj, misioni i 30 mjekëve...

Duan të testojnë vaksinën te afrikanët, Eto dhe Drogba: Bij k…, nuk jemi kavie laboratori ne!

“Nuk jemi kavie, bij k…”. Me këto fjalë, dy ndër legjendat e futbollit afrikan si Didier Drogba e Samuel Eto kanë shtyrë me forcë...

Merkel merr vendimin që nuk pritej kaq shpejt

Zëdhënësi i kancelares gjermane, Angela Merkel, ka njoftuar se ajo i ka dhënë fund karantinës së saj dhe është kthyer në zyrë. Merkel është...

Spanja thyen rekordin e viktimave në 24 orë

Një tjetër ditë tragjike për Spanjën. Sot kanë humbur jetën prej koronavirusit 932 persona. Numri i përgjithshëm i vdekjeve ka shkuar në 11.000. Spanja...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT