E diel, 29 Mars, 2020
8 C
Tirana

AUTHOR NAME

UserG UserG

38 POSTS
0 COMMENTS

Lautaro i thote “po” Barcelonës

Do të jetë një verë e gjatë dhe e nxehtë për Interin dhe Lautaro Martinez. Sulmuesi, tani është i qartë, mbetet objektivi i parë...

Courteney Cox në karantinë: Po rishikoj ‘Friends’

Aktorja Courteney Cox (55 vjec) në një video telefonatë me Jimmy Kimmel zbuloi se asaj as nuk i kujtohet të kete qënë pjesë e...

Bayern Munchen gati 90 milione euro per zëvendësuesin e Neuer

Prej kohësh qarkullojnë zëra për një largim të gardianit gjerman nga Bayern. Pikërisht për këtë arsye drejtuesit bavarezë i janë futur punës dhe po shikojnë...

“Doctor House” Hugh Laurie ka diçka për të thënë në lidhje me koronavirusin

Në ditët e kaluara, fansat e Dr. House jane treguar ironikë ne lidhje me shpejtësinë me të cilën mjeku do të kishte gjetur një...

Miley Cyrus: “Në karantinë ndjehem më shumë e lidhur me njerëzit”

Miley Cyrus ka vendosur të përdorë periudhën e karantinës për të reflektuar në lidhjet midis njerëzve. Në shtëpi si shumë kolegë të saj për të...

Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të blerë pajisje mbrojtëse

Kylie Jenner sapo dhuroi një milion dollarë për të ndihmuar mjekët, infermierët dhe punonjësit e spitalit që po ndihmojnë në luftimin e krizës globale...

Taulant Xhaka, baba për herë të parë

Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini janë janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë të...

Kevin Hart së shpejti baba për herë të katërt

Aktori i njohur Kevin Hart së shpejti do bëhet serish baba. Lajmin e bëri të ditur vetë ai në Instagram ku publikoi një fotografi të...

Mason Disick tregon nëse Kylie dhe Travis janë përsëri bashkë

Mason Disick, djali 10-vjeçar i Kourtney Kardashian dhe Scott Disick, ka zbuluar disa informacione rreth Kylie Jenner dhe Travis Scott. Mason ishte duke bërë një...

Pele:CR7 më i mirë se Messi,por unë më i mirë se të gjithë

Midis Cristiano Ronaldo dhe Messi "ka shumë ekuilibër por mua më duket se sot Ronaldo është më i qëndrueshëm, i vazhdueshëm dhe ka të...

Të fundit

COVID-19, i shndërron qelizat e pacientit në “fabrika të viruseve”

Sipas ekspertëve kur COVID-19 sulmon, ai e kthen qelizën e pacientit në një "fabrikë virusesh". Ai e nis me sipërfaqen e qelizës, ku virusi...

Sa do jetë vdekshmëria nga COVID-19 në Shqipëri? Përgjigjet mjeku Sulçebe

Mjeku Imunolog Genc Sulçebe pohon se vdekshmëria e COVID-19 në Shqipëri do të jetë pothuajse e njëjtë me atë të një gripi të zakonshëm. Sipas...

Nuk e kishim kuptuar deri më tani, por celulari ka një efekt shumë negativ

Celularët kanë një efekt tej mase negativ! Për shkak të përdorimit të celularit për orë të tëra, pothuajse gjysma e të rinjve të moshës 18-24...

Mbi 2 mijë viktima në Francë, Macron hedh idenë e një borxhi të përbashkët

Në Francë numri i viktimave nga koronavirusi i ka kaluar 2 mijë. Nga të dhënat e 24 orëve të fundit rezulton se kanë humbur jetën...

Nuk bën më pjesë në planet e Simeones,Roma gati të përfitojë

Kampionati është ndalur për shkak të emergjencës së Coronavirus, por zërat e merkatos kanë kohe që kanë filluar. Aq shumë sa që Mundo Deportivo...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT