E mërkurë, 1 Prill, 2020
6 C
Tirana

AUTHOR NAME

UserG UserG

78 POSTS
0 COMMENTS

Ka pasur fatin të luajë me të dy, flet Dybala: Me Messin gabova, Ronaldo duket si mburravec, por…

Paulo Dybala është një nga lojtarët që ka pasur fatin të luajë me dy lojtarët më të mirë në botë, siç janë Cristiano Ronaldo...

Ermal Fejzullahu: “Do të bëhet mirë për gjithë njerëzimin”

Këngëtari i dashur për publikun , Ermal Fejzullahu ka publikuar se fundmi një foto ne Instagram ku shfaqet i qeshur duke shijuar dëborën...

Mc Kresha së shpejti babai i një vajze

Mc Kresha dhe partnerja e tij Erzina Shehu janë në pritje të një fëmije. Me anë të një postimi në InstaStory Erzina ka zbuluar gjininë...

Heroi i tripletës bëhet nostalgjik: Mourinho ishte lideri jonë, e dinim që mund të linim gjurmë

Diego Milito ishte një nga futbollistët më të rëndësishëm të Interit në kohën kur shkruan histori dhe nën drejtimin e trajnerit, Jose Mourinho fituan...

Apple i dhuron 7 milion dollarë Kinës

Apple ka dhuruar 50 milion yuan, ekuivalente me pak më shumë se 7 milion dollarë, për kujdesin shëndetësor kinez. Kjo u njoftua sot nga...

Sting i kushton një këngë Italisë: “Më mungon vendi im i preferuar”

'Shumë prej jush janë të ndarë nga ata që i doni.Kjo këngë flet për to ’, Sting i kushton një këngë Italisë në një...

Aktorja e ‘GOT’ ofron një darkë virtuale për ata që dhurojnë për Covid-19

Emilia Clarke ka apeluar në Instagram duke u kërkuar fansave që të dhurojnë për të luftuar emergjencën e koronavirusit. Qëllimi është të arrihet në 250,000...

Ky është urimi i Stresit për ditëlindjen e Morenës

Morena Taraku sot ka ditëlindjen. Këngëtarja ka marë urime të shumta nga fansat e kolegët,mes tyre edhe nga Stresi, me të cilin ka marrëdhënie shumë...

E injoroi para disa ditëve, Giroud i përgjigjet Benzema: Mos ngatërro Champions, me Kupën e Botës

Para disa ditëve, Karim Benzema la mënjanë modestinë dhe u shpreh i sigurt se ai është më i mirë se Olivier Giroud. Sulmuesi i...

Momente tmerri për ish-yllin e Kombëtares Angleze, hajdutët e lidhin në karrige dhe i …

Momente tmerri për ish-futbollistin e njohur Ashley Cole. 39-vjeçari, u sulmua nga një bandë hajdutësh të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e...

Të fundit

Italia vijon të jetë e “gjunjëzuar” para koronavirusit, del bilanci i viktimave

Italia vijon që të jetë e “gjunjëzuar” para koronavirusit! Raportohet se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 727 persona, duke e çuar numrin...

Spanja shënon rritje të numrit të viktimave/ Bilanci për 24 orët e fundit

Spanja ka shënuar një tjetër rekord sa i përket numrit më të lartë të vdekjeve të shënuara në vend, brenda 24 orëve. Sipas mediave vendase,...

I dha dorën mjekut të infektuar me koronavirus, vetëizolohet Putin

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin është vetëizoluar pasi mjeku me të cilin shtrëngoi dorën një javë më parë ka rezultuar i infektuar me COVID-19. Informacionin...

Presidenca ndriçohet nga ngjyrat e flamurit të Italisë

Në shenjë solidariteti me situatën e vështirë që po kalon Italia, ndërtesa e Presidencës është ndriçuar nga ngjyrat e flamurit të shtetit fqinj. Në lidhje...

Haradinaj akuzon Kurtin: Ka interesa direkte me ekonominë e Serbisë

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj përgjatë një interviste në emisionin “Frontal”, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit ende në detyrë të Kosovës Albin Kurtit, lidhur...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT