E martë, 20 Prill, 2021
12 C
Tirana

AUTHOR NAME

Totila Kotorri

739 POSTS
0 COMMENTS

Yuri Kim takon kreun e KLP për reformën në drejtësi

Yuri Kim:“Ky është një moment i rëndësishëm për Reformën në Drejtësi – e cila ka përparuar mjaftueshëm për të trembur kundërshtarët por jo aq...

Soreca nga Elbasani: Blerja dhe shitja e votës janë vepër penale!

Luigi Soreca: Përshëndetje, mirëdita të gjithëve, ne vendosëm që të vizitojmë Elbasanin, njësoj siç kemi bërë dhe në qytete të tjera, donim të përcillnim mesazhin...

Meta: Prokurorë, merrni në pyetje patronazhistët tuaj!

Ilir Meta: "Nga ky moment i ftoj qytetarët që dëshirojnë zgjedhje të lira e të ndershme, dhe jam i sigurt që 96% e shqiptarëve...

Ja cilat janë sëmundjet më të tmerrshme që na vijnë nga kafshët

burimi: https://listverse.com/2021/04/08/top-10-horrible-diseases-that-came-from-animals Përshtatur për Tirana Today A e dini se mbi gjysma e sëmundjeve infektive që përjetojnë njerëzit vijnë nga kafshët? Shkencëtarët vlerësojnë se kafshët përhapin 6...

Shqiptarët thirrje qeverisë greke: Lehtësoni qarkullimin e votuesve në Kakavijë

Institucionet përkatëse greke kanë bërë me dije se kanë lënë në fuqi rregullat e deritanishme në kufirin e Kakavijës deri më datë 26 prill,...

Thuaji po arsyes!

Zija Çela “Në këtë Fazë, ndryshe nga çfarë pritej (gjykuar nga talenti virtuoz i vitit 2017), Marshalli nuk po shkëlqen, ndonëse po imiton edhe Lulin,...

E fundit: Totenhemi ka shkarkuar Jose Mourinhon nga drejtimi i klubit

Totenhemi ka shkarkuar Jose Mourinhon nga drejtimi i klubit, teksa janë në rrezik për të humbur vendin në Ligën e Kampionëve sezonin tjetër. Mourinho, 58...

Artan Fuga: Ja kurthi më i madh për ne votuesit gjatë këtyre zgjedhjeve

Kurthi më i madh për ne votuesit gjatë këtyre zgjedhjeve, a e dini se kush është? Ne na lejohet të votojmë me një tur, jo...

A do të funksionojë “loja me 2 porta” e Xho Bajdenit ndaj Rusisë dhe Kinës?

“The Guardian”   Masat ndëshkuese të vendosura ndaj Rusisë javën e kaluar nga administrata Bajden,janë një përpjekje për të pastruar rrëmujën e lënë pas nga presidenca...

Meta: 25 prilli referendum kundër fuks-shtetit!

ilir Meta: 25 PRILLI, REFERENDUM KUNDËR FUKS-SHTETIT! 🇦🇱 Punësimi nga Partia-Shtet i 10 mijë vetëve më shumë se një vit më parë në administratën publike, qëllimisht në...

Të fundit

KQZ/ Celibashi: Nuk tolerojmë asnjë komisioner, që vë në provë forcën e ligjit

Ilirjan Celibashi: “Po e nis me procesin e printimit të fletëve. Ne kemi përfunduar, kemi të magazinuar dhe kemi filluar ndarjen e fletëve të...

FOTO/ Autori i plagosjes në tavolinë me drejtues të Bashkisë së Kavajës

PD publikoi një foto ku duket autori i plagosjes, Ndriçim Jonuzi në shoqërinë e kryetarit të Bashkisë së Kavajës dhe dy personave të shpallur...

Kryeministri Rama: Mbase javën e ardhshme hapet gara për aeroportin e Sarandës

Edi Rama: “Behgjeti e pat tentuar dikur të transformonte hotel Dajtin e shkartuar në një pikë referimi për krejt prespektivën e turizmit dhe e...

Njoftimi i Policisë për 24 orët e fundit, kanabis në shtëpinë e 26-vjeçares

Tiranë Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetases A. K., 26 vjeçe, pasi gjatë kontrollit të banesës së ushtruar nga sherbimet...

Meta pensionistëve: Pensionet tuaja jo vetëm nuk u rritën por u ulen me 3,2%

Ilir Meta: "Të dashur nëna, baballarë, të nderuar prindër dhe veteranë! Pavarësisht mundit, punës dhe sakrificave tuaja shumëvjeçare, për herë të parë pas më shumë...