E martë, 20 Prill, 2021
12 C
Tirana

AUTHOR NAME

Totila Kotorri

740 POSTS
0 COMMENTS

SPAK, një qen roje i PS

Që prej fillimit të javës që shkoi, pasi Lapsi.al botoi skandalin e grabitjes të të dhënave personale të qytetarëve të Tiranës, unë dhe kolegu...

Shkodër/Ndihmë 8 të huajve për kalim të paligjshëm kufiri, pranga 44-vjeçarit

Finalizohet operacioni policor i koduar “Porosia”. Tentoi t’i jepte Nga strukturat e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve në DVP Shkodër, në zbatim të planit...

Lapsi dhe SPAK si gomë e krimeve të pushtetit

“Patronazhistet”, fatkeqesisht e kthyen daljen e te dhenave personale per publikun e thjeshte nga nje Megaskandal, ne nje Komedi. Dhe teksa Komedia vazhdon perdite...

Tiranë / Aksidentohet urbani, katër të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një mjet urban është përplasur me murin e një prej ministrive në...

Deklaratat e Vuçiç / Flasin Lubonja dhe Zheji

Analistët Artur Zheji dhe Fatos Lubonja komentuan në emisionin “Pikat mbi i”, në News24, deklaratat e Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç, për zgjedhjet parlamentare të...

Infeksionet në pjesët intime,  si mund t’i parandaloni

Arsyeja pse gratë shkojnë më shpesh te gjinekologu janë infeksionet vaginale. Sipas mjekëve, infeksioni vaginal është dëmtimi i florës vaginale. Atë e përbëjnë rreth...

Super Liga Europiane / Fillimi i një ere të re në futboll?

Dje në mbrëmje, disa nga mediat më të rëndësishme europiane, raportuan për themelimin e kompeticionit më të fundit europian - European Super League. Pak orë...

Rritja e thoit nën mish, problemet dhe mjekimi

Shkurtimi i thonjve shumë thellë përgatit terrenin që thoni të hyjë në mish, duke shkaktuar dhembje dhe infeksione të ndryshme. Mjekët thonë se, nëse...

Rakacolli: Karantinë 2-javore kush vjen nga Greqia dhe Maqedonia e Veriut

Spitalet Covid 3 dhe Covid 4 nuk kanë asnjë pacient për momentin por mbeten në gatishmëri. Rakacolli: Numrat e qytetarëve në nevojë për përkujdesje gjithashtu...

Komiteti i Ekspertëve në konferencë për situatën në vend: Numrat në rënie

Spitalet Covid 3 dhe Covid 4 nuk kanë asnjë pacient për momentin por mbeten në gatishmëri. Rakacolli: Numrat e qytetarëve në nevojë për përkujdesje gjithashtu...

Të fundit

Kryesia federale e CDU-së mbështet Armin Laschet si kandidat për kancelar

Besniku i Angela Merkelit, Armin Laschet, i cili që nga janari është në krye të CDU-së, mbështetet tani nga kryesia e partisë edhe si...

KQZ/ Celibashi: Nuk tolerojmë asnjë komisioner, që vë në provë forcën e ligjit

Ilirjan Celibashi: “Po e nis me procesin e printimit të fletëve. Ne kemi përfunduar, kemi të magazinuar dhe kemi filluar ndarjen e fletëve të...

FOTO/ Autori i plagosjes në tavolinë me drejtues të Bashkisë së Kavajës

PD publikoi një foto ku duket autori i plagosjes, Ndriçim Jonuzi në shoqërinë e kryetarit të Bashkisë së Kavajës dhe dy personave të shpallur...

Kryeministri Rama: Mbase javën e ardhshme hapet gara për aeroportin e Sarandës

Edi Rama: “Behgjeti e pat tentuar dikur të transformonte hotel Dajtin e shkartuar në një pikë referimi për krejt prespektivën e turizmit dhe e...

Njoftimi i Policisë për 24 orët e fundit, kanabis në shtëpinë e 26-vjeçares

Tiranë Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetases A. K., 26 vjeçe, pasi gjatë kontrollit të banesës së ushtruar nga sherbimet...