E diel, 18 Prill, 2021
12 C
Tirana

AUTHOR NAME

Totila Kotorri

674 POSTS
0 COMMENTS

KQZ kërkesë PS e PD: Hiqni menjëherë posterat nga godinat publike!

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve ditën e sotme iu është drejtuar me një kërkesë dy partive më të mëdha në vend, Partisë Socialiste dhe Partisë...

Artan Fuga: Kërkojmë një politikan të virgjër, nxjerrë nga akulli!

Kërkojmë një politikan të virgjër, nxjerrë nga akulli! Ndryshe nuk votojmë! Vuri kandidaturën Skënderbeu! Jooooooo nuk votojmë! Duam dikë të ketë qenë i pastër! Ky ka bërë...

Një databazë që hedh në erë çdo standard të mundshëm zgjedhor

Nga Gjergj Erebara Kreu i grupit parlamentar të socialistëve, Taulant Balla e injoroi lajmin e rrjedhjes së një databaze me 910 mijë votues të publikuar...

Tiranë / Gjatë natës zjarr, sherr dhe kanosje, ja njoftimi i Policisë

Tiranë/Informacione paraprake Rreth orës 23:30, në rrugën “Don Bosko”, ka rënë zjarr, në banesën e shtetasit H. M., 34 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale....

Kaos me të dhënat personale/ Database qarkullon në të gjithë Tiranën

Database që Lapsi.al arriti të tërheqë nga kompjuterat e zyrave të Partisë Socialiste dhe që përbënte thelbin e skemës së patronazhit për zgjedhjet e...

Emrat / Sherr pranë zyrave të LSI-së në Sauk, plagosen dy persona

Një sherr për arsye që ende nuk dihen ka ndodhur në Sauk. Sipas raportimeve nga vendngjarja të plagosurit janë Roland dhe Oltjan Doka. Gjatë sherrit...

Rusia shton praninë luftarake në Detin e Zi, thellim i tensioneve me Ukrainën

Dy anije luftarake ruse kaluan ngushticën e Bosforit për të shkuar në Detin e Zi të shtunën ndërsa 15 anije më të vogla u...

Ceremoni e vogël mortore për Princin Philip në Windsor

Familja mbretërore britanike i dha lamtumirën e fundit princ Filipit në Kishën e Shën Gjergjit. Në fillim të ceremonisë mortore në Britaninë e Madhe...

Ekonomia e Eurozonës tregon shenja të përshtatjes ndaj bllokimeve

Të dhënat e fundit tregojnë për një rritje të aktivitetit gjatë muajit të kaluar, pavarësisht të gjitha kufizimeve të reja të ndërmarra në disa...

Andi Bushati pas marrjes në pyetje në SPAK: Prokurorët më kërkuan burimin

Analisti Andi Bushati njëkohësisht drejtues i Lapsi.al së bashku me Armand Shkullakun është marrë sot në pyetje nga SPAK në lidhje me publikimin e...

Të fundit

KQZ kërkesë PS e PD: Hiqni menjëherë posterat nga godinat publike!

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve ditën e sotme iu është drejtuar me një kërkesë dy partive më të mëdha në vend, Partisë Socialiste dhe Partisë...

Artan Fuga: Kërkojmë një politikan të virgjër, nxjerrë nga akulli!

Kërkojmë një politikan të virgjër, nxjerrë nga akulli! Ndryshe nuk votojmë! Vuri kandidaturën Skënderbeu! Jooooooo nuk votojmë! Duam dikë të ketë qenë i pastër! Ky ka bërë...

Një databazë që hedh në erë çdo standard të mundshëm zgjedhor

Nga Gjergj Erebara Kreu i grupit parlamentar të socialistëve, Taulant Balla e injoroi lajmin e rrjedhjes së një databaze me 910 mijë votues të publikuar...

Tiranë / Gjatë natës zjarr, sherr dhe kanosje, ja njoftimi i Policisë

Tiranë/Informacione paraprake Rreth orës 23:30, në rrugën “Don Bosko”, ka rënë zjarr, në banesën e shtetasit H. M., 34 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale....

Kaos me të dhënat personale/ Database qarkullon në të gjithë Tiranën

Database që Lapsi.al arriti të tërheqë nga kompjuterat e zyrave të Partisë Socialiste dhe që përbënte thelbin e skemës së patronazhit për zgjedhjet e...