E diel, 9 Maj, 2021
26 C
Tirana

AUTHOR NAME

root

81614 POSTS
0 COMMENTS

VIDEO/ Zjarrfikësja “zbret nga qielli” për të ndihmuar foshnjën 8 muajshe

Zjarrfikësja e qytetit  të Vlorës i ka ardhur në ndihmë një  familjeje, e cila kishte harruar brenda shtëpisë një fëmijë 8 muajsh. Për  ironi të...

Pas darkës me Ramën, Meta drekon me Idrizin

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ka nisur në takim me kryetarin e PDIU-së, Shpëtim Idrizi. Mediat në vend bëjnë me dije se...

Zbulohet shkresa/ Pse shkoi Manjani në zyrën e kryeprokurorit Llalla ditën e shkarkimit? (Video)

TIRANË- Mbrëmjen e sotme në emisionin “Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili u publikua një shkresë që tregon protokollin e hyrjeve dhe daljeve...

Të fundit

Tiranë/ Foshnja 18 mujashe theu këmbën në çerdhe, nën hetim pronarja

Pronarja e një çerdheje në Tiranë është nën hetim pasi një foshnje 18-muajshe i është thyer këmba  gjatë qëndrimit në çerdhe. Sipas policisë, pronarja...

Kosovë, Zubin Potok / “Ishte me kallash në dorë dhe gjuajti mbi 30 plumba”

Udhëheqësi i grupit “Kosovo Mountain Club”, Adnan Beqiraj, ka rrëfyer për Gazetën Express për të shtënat me armë zjarri në zonën e Zubin Potokut,...

Dita e Europës/ Soreca me video-mesazh: Të kapërcejmë krizat së bashku!

“Të kapërcejmë krizat së bashku!”. Ky ka qenë kryemesazhi që Ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, Luigi Soreca, dha sot në kuadër të Ditës...

Sunday Mail: I akuzuari për abuzim me fëmijët, lirohet pas 13 vitesh në Tiranë

Viktimat e abuzimit, shqiptarë, pranojnë se gënjyen. Pronari i shtëpisë së fëmijëve, David Brown, drejt fluturimit për në Britani. Robert Fairnie Një vullnetar bamirës u lirua...

Tragjedia te familja Haliti, familja ngre dyshime për mjekët: Reaguan vonë

Vonesa në kurim ka qenë fatale për pjestërët e familjes Haliti. “Mjekët më kanë thënë se isha shumë vonë, se kanë kaluar 24 orë....