E hënë, 25 Maj, 2020
23 C
Tirana

AUTHOR NAME

M S

4819 POSTS
0 COMMENTS

Shuhet aktorja e mirënjohur shqiptare

Ka ndërruar jetë në moshën 60-vjeçare, aktorja Shpresa Bërdëllima. Aktorja e njohur jetonte prej vitesh në Belgjikë me familjen, e ndërsa mësohet se vuante...

Jeni pa punë? Ky biznes kërkon dikë për të ngrënë shishqebap

Çdo biznes ka mënyrën e vetë për të arkëtuar të ardhurat. Një biznes në Manchester ka menduar që të shtrijë edhe më shumë degët,...

“Kokë më kokë” me Albin Kurtin, Meta zbulon se çfarë diskutuan

Presidenti Ilir Meta ka pritur në një takim liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin. Në një postim në Facebook, Meta i ka përcjellë urimet...

E la me një telefonatë nga burgu, s’do ta besoni çmendurinë e 18-vjeçarit

Një i ri gjerman është ngjitur në murin e një burgu, për të takuar ish-të dashurën e tij 18-vjeçare. Ndonëse muri ishte tejet i...

“Unë s’mund të të dashuroj ty”, konkurrenti largohet në mes të emisionit

Një debat i ashpër shoqëroi rubrikën e sotme në ‘Për’puthen” në “E Diell”, ku një prej konkurrentëve vendosi të braktiste garën. Denardo ka qenë...

“Mendova se po vdisja”, njihuni me aktoren që hoqi implantet e gjoksit

Një aktore ka hequr implantet e gjoksit, për shkak të problemeve që i kishin shkaktuar ndër vite. Kjo është historia e Sandra Luesse, e...

Rënie temperaturash! Ja si parashikohet moti për nesër

Nesër (e hënë dt.28) nuk priten reshje në të gjithë qarqet. TEMPERATURAT Nesër (e hënë dt.28) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet:...

Secili reformën e tij

Nga: Lorenc Vangjeli Edhe maxhoranca e Ramës, edhe opozita jashtëparlamentare e Bashës dhe Kryemadhit, edhe opozita në parlament, edhe Bindja e Patozit, në mënyrë të...

Mëson se është e birësuar, babai nuk pranon t’i tregojë nënën biologjike

Ndodhin situata në jetë, kur një ditë krejt papritur fëmija mëson se prindërit që e kanë rritur nuk janë prindërit biologjikë. Atëherë lindin pikëpyetje...

Policia në krye të detyrës, masat e marra ndaj drejtuesve të mjeteve

Me qëllim parandalimin e aksidenteve rrugore dhe rritjen e parametrave të sigurisë në rrugë, mësohet se policia ka marrë një sërë masash. Përgjatë 24 orëve...

Të fundit

Alibeaj: Mazhoranca, e vetmja palë që do të shkelmojë Reformën në Drejtësi

Ish-ministri i Drejtësisë, Enkelejd Alibeaj ka komentuar deklaratat e ambasadores amerikane, Yuri Kim, lidhur me Reformën në Drejtësi. I ftuar në rubrikën “Opinion” në News24,...

Historia e dhimbshme e 77-vjeçares shqiptare që ka 23 vite që jeton në një kabinë elektrike

Violeta Mita Bejleri është 77 vjeç dhe 23 vitet e fundit të jetës së saj i ka kaluar në një kabinë elektrike. Në një intervistë...

“Unë s’jam dele”, Florjan Binaj shpërthen ndaj Ramës

Aktori Florjan Binaj ka shprehur revoltën e hapur, ndaj rregullave të marra në kuadër të masave kundër përhapjes së COVID-19. Me anë të një...

Zbulohen dosjet e diktaturës për aktorët e njohur: Robert Ndrenikës iu arratis vëllai

Publikohen disa dokumente të panjohura të nxjerra nga fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së që i përkasin vitit 1989 dhe bëjnë fjalë mbi një korrespodencë...

Thaçi: Kurti ka uzurpuar zyrën e kryeministrit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është shprehur se Albin Kurti ka uzurpuar zyrën e kryeministrit edhe pas dy shkeljeve të Kushtetutës. Thaçi deklaroi se do...
WhatsApp KONTAKTO TT