E hënë, 18 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

“Asgjë s’duhet të jepet falas në këtë jetë”, moderatorja heq dorë nga emisioni

Moderatorja Roza Lati kishte njoftuar se do të vinte në ekran me një projekt të ri, për të cilin duhej të linte paksa në hije emisionin e saj aktual “Why Not”. Por gjërat duket se kanë ndryshuar në çastin e fundit. Ajo ka hequr dorë nga emisioni i ri, për t’iu përkushtuar programit të saj “Why Not”.

Roza shpjegon se ka dhënë shumë energji për emisionin pa filluar akoma, mirëpo ka kuptuar se vetëm “Why Not” është misioni dhe emisioni i saj.

Statusi

Miremengjes Miq. Me duhet t’ju lajmeroj per nje ndryshim.

Instikti im me thote qe MISIONI dhe EMISIONI im… eshte ËHY NOT SHOË.
Jam e fokusuar gjithe sezonin te programi im. Dhe per arsye personale, jam terhequr nga projekti per te cilin dhash kaq shume energji pa filluar akoma.

Asgje nuk duhet te jepet falas ne kete jete, dhe as ne televizion.
Te duhet mund dhe djerse balli per te arritur suksesin.

Do jem gjithmone e perkushtuar te Bebja ime Ëhy Not. Jam terhequr nga gjithshka tjeter.
Faleminderit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aksident i pesëfishtë në Durrës

Një aksident i pesëfishtë, fatmirësisht pa të lënduar ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Currilave në Durrës. Një mjet me targa italiane, ka...

Bora Zemani shuan heshtjen për raportin mes Semit dhe Donaldit

Prej startimit të "Big Brother VIP", shumë është aluduar për një pëlqim të mundshëm ndërmjet Donald Veshajt dhe Semi Jaupajt. Mediat rozë kthyen në...

“S’ka vend për panik”, përfaqësuesja e IGJEUM flet pas tërmetit në Lezhë

Mbrëmjen e djeshme, vendi ynë u trondit nga një tërmet 4.5 Rihter me epiqendër në Lezhë. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, tërmeti ishte me magnitudë...

Zgjedhjet/ Numërohen 99.8 % e votave në Kosovë

Deri në orët e para të ditës, janë numëruar 99.8 përqind e votave në komunat e Kosovës. Duke iu referuar Komisionit Qendror të Zgjedhjeve,...

Studentët rikthehen në auditore, kusht vaksinimi ose testi PCR

Pas më shumë se një viti mësimi online, studentët dhe pedagogët do të rikthehen sot në auditore, për vitin e ri akademik 2021-2022. Sikundër...