Futboll

As vetë nuk u besoi syve, serbi nuk shënon nga dy metra largësi (Video)

               Publikuar në : 18:31 - 11/02/19 Enno

Rennes fitoi 3-0 ndaj Saint-Etienne duke u afruar ndjeshëm me kupat e Europës. Një ndeshje e thjeshtë për vendasit që e zgjidhën me golat e Niang, Ben Arfa dhe Hunou.

Rezultati i kësaj ndeshje del në plan të dytë kur shikon gafën që Neven Subotic ka bërë duke goditur mbi traun e portës në një distancë prej dy metra nga vija fatale. Duket se tiparet e tij prej mbrojtësi kanë tradhtuar ish-lojtarin e Dortmund.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT