E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

Arjoni publikoi foton në shtrat me Anën/Ja çfarë paralajmëron ‘Për’puthen’

Pak më herët, Arjoni i cili është konkurrenti i “Për’puthen”, publikoi dy foto ku shihet në shtrat me një vajzë, për të cilën pretendon se është Ana.

Këto foto bënë xhiron e rrjetit, e madje shkaktuan shumë zhurmë. “Pantera zgjohu se do ikim te puntata! Datën dhe arsyen pse i publikova, do i them në një moment të dytë”, shkruante Arjoni tek një nga fotot në fjalë, që i kishte shpërndarë në rrjetet sociale.

Por pamjet në fjalë, bien ndesh me rregullat e emisionit, i cili ndalon qartë takimet jashtë studios.

Në lidhje me rastin ka reaguar dhe faqja zyrtare e “Për’Puthen” në Instagram, ku citon se sot do t’i dedikohet plotësisht “skandalit” të fotove.

Nuk dihet vërtetësia e imazheve dhe gjithçka pritet të sqarohet në studio, ku nuk përjashtohet eliminimi i konkurrentëve të përfshirë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...