E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Arjoni nuk ndalet/Pas përplasjes me Anën, takohet me Shqipen dhe nxjerr foton

Pak javë më parë, Arjoni i “Për’puthen”, gjatë një videoje live në Instagram zbuloi se do të takohej së shpejti me Shqipen, ish-konkurrenten e programit. Ai tha se së bashku do të nxjerrin shumë të palara. Me anë të një fotoje tregon se është takuar sërish me Shqipen, duke provokuar sërish.

Arjon Luli kishte paralajmëruar se do të nxirrte disa të vërteta nga emisioni “Për’puthen”, që publikut i mbahen të fshehta. Bëhej fjalë për të dhe Anën, ndërsa e bëri publike faktin se mes tyre kishte marrëdhënie intime.

Pjesë nga biseda në studio:

-Ti the që ke bërë gabimin dhe je penduar.

Arjoni: Pendohem shumë, kam patur edhe më përpara histori por nuk mendova asnjëherë si kjo dhe nuk kam rënë asnjëherë si kjo, nuk isha unë, nuk kam rënë ndonjëherë në një gropë kaq të madhe, në humnerë.

-Sa herë jeni takuar?

Arjoni: Rreth tre javë pak a shumë.

-Keni patur marrëdhënie intime?

Arjoni: Po kemi patur.

-Pse u kris marrëdhënia juaj?

Arjoni: Kuptova që isha thjesht ai që do kalonte një pjesë të vogël të jetës së Anës sepse ajo femër është në ndjekje të një preje zakonisht. Do shpjegoj pse kam publikuar këtë foto, dua të parandaloj që dikush tjetër të bjerë pre e kësaj. Mbaroj me mua dhe do vazhdoj me dikë tjetër. E kuptova shumë vonë, këto kohët e fundit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...