E martë, 23 Shkurt, 2021
17 C
Tirana

Arian Çani thumbon Elvana Gjatën: Shyqyr që s’fitoi se do ishte turp i madh

Lidhur me shpalljen e fituesit në Festivalin e Këngës në RTSH, ka reaguar edhe moderatori Arian Çani.

Nëpërmjet një postimi në Twitter, ai ka treguar se fituesi i festivalit u ndryshua në minutën e fundit dhe sipas tij kjo ishte një strategji e regjisores.

Ariani tregon se Vera Grabocka bëri këtë ndryshim, për të shpëtuar nga skandalet, meqë Elvana u përfol para festivalit si fituese.

“Mora vesh që fituese u shpall Arilena. Bravo. Të paktën Grabua e shpëtojë fytyrën. Se ndryshe do ishte skandal. Bravo Arilena. Super këngëtare. Shyqyr që s’e mori ajo tjetra se do ishte turp i madh. Grabua u tregua e kujdesshme dhe anuloi fituesen që përflitej me kohë”, shkruan Çani.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Greqia lëshon “pasaporta” Covid për ata që kanë marrë të dyja dozat e vaksinës

Disa muaj para se të fillojë sezoni turistik, Greqia është bërë një nga vendet e para në Bashkimin Evropian që lëshon certifikata dixhitale të...

Tomini: Karantina e plotë, guri i fundit i qeverisë nëse nuk zbatohen masat

Zv.Ministrja e Shëndetësisë Eugena Tomini është shprehur se ka një rritje të numrit të rasteve që kërkon shtrimin në spital. Në një intervistë për A2CNN,...

A duhet t’u besojmë vaksinave ruse dhe kineze?

Nga: Frida Ghitis “The Washington Post” Kur presidenti rus Vladimir Putin njoftoi personalisht në gushtin e vitit të shkuar se Rusia kishte miratuar vaksinën e...

Ilir Meta nuk ka pse fshihet, duhet të dalë hapur në fushatë

Nga: Andi Bushati Ilir Meta është futur në një qerthull pa krye duke dashur të justifikohet për akuzat e shumicës parlamentare, se ai po bën...

Meta: Shqipëria e shqiptarëve dhe kurrë e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me të rinjtë në zonën e Kombinatit në kryeqytet. Meta shprehet se më datë 25 prill,...