E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Arditi i kërkon të përqafojnë motrën, djali: Duhemi shumë, por s’japim puthje

Besmiri dhe Andueli janë dy vëllezër që kanë marrë mundimin të vijnë tek “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare për motrën e tyre që e kanë pikë të dobët. Ajo është në proces divorci dhe djemtë kanë ardhur t’i ofrojnë mbështetjen e tyre publikisht dhe t’i kërkojnë që të vijë të jetojë në Tiranë së bashku me ta. Në fund të emisionit Ardit Gjebrea i kërkon vëllezërve të përqafojnë motrën dhe pasi e përqafojnë, Danjela u shpreh se mund të kalojnë shumë kohë së bashku, por nuk përqafohen shpesh. Besmiri tregoi se në familjen e tyre nuk shkëmbejnë shumë puthje, kjo ndodh vetëm në raste të veçanta.

Danjela: Ne Ardit kalojmë shumë kohë bashkë, por kishte kohë që nuk ishim përqafuar.

Besmiri: Ne në familjen tonë duhemi shumë, por nuk japim shumë puthje. Puthjet i japim vetëm në raste shumë të veçanta, ose diçka e re që ndodh në jetën tonë. Mbaj mend që e kam puthur gjithmonë në ballë, do e puth dhe sot në ballë. Mbaj mend që kur vinte nga Shkodra, se ka ikur herët nga shtëpia, ishte në klasën e pestë dhe kur ktheheshe në shtëpi unë e puthja në ballë. Mbaj mend që kur u ktheva nga Italia e kam puthur në ballë, edhe kur u bë nënë e kam puthur në ballë dhe sot më vjen për ta puthur në ballë. /tvklan.al

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...