E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Ardit Gjebrea zbulon mashtrimin që po ndodh në emër të tij

Moderatori Ardit Gjebrea ka sqaruar ndjekësit në rrjetet sociale, pasi dikush ka bërë një mashtrim në emrin e tij. Persona ende të paidentifikuar, kanë përdor emrin e Gjebreas për qëllimet e tyre në rrjetet sociale. Ai ka thyer heshtjen, ndërsa ka treguar se si qëndron e vërteta.

“Një i çmendur hedh një gur në lumë, dhe mua më duhet të reagoj… Por meqë ma kërkuan familjarët e mi, po e bëj.

E vetmja faqe në Instagram e imja është kjo këtu, dhe në Facebook është ajo e cila është verifikuar. Se çfarë bëjnë të tjerët, nuk është problem i imi. Sidoqoftë tani me këtë çështje po merren organet kompetente.

Kujdes! Mos jepni asnjë të dhënë tuajën personale, nëse ju kërkojnë nga llogari të ndryshme me emrin tim në Facebook ose Instagram.

Mos hyni në asnjë lojë që ka emrin apo foton time. Gjithçka është një tallje e dikujt. Vetëm kjo është faqe e imja, e verifikuar”, shkruan moderatori mjaft i dashur për publikun shqiptar.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...