E hënë, 26 Korrik, 2021
23.5 C
Tirana

Arbitri “masakron” Atleticon, dy përjashtime në 5’ minuta (Video)

Atletico Madridi nuk i ka punët mirë me arbitër sonte në përballjen me Arsenal në “Emirates”. Pasi në minutën e 15’të, arbitri përjashtojë Vrsajlkon pasi pati dy ndërhyrje të forta për të verdhë ndaj Wilshere dhe Lacazette, në minutën e 20’të të takimit ai ka përjashtuar edhe Diego Simeonen trajnerin e Atletico Madridit.

Përjashtimi ka ardhur pas protestave të Simeones në arbitrin e katërt, për një ndërhyrje të parregullt të Godin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kroaci/ Albin Kurti viziton të plagosurit, nesër Kosova në ditë zie

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti vizitoi në spital, të plagosurit nga aksidenti tragjik i mëngjesit të kësaj të diele. Në deklaratën për mediat, ai...

Më e fortë PD-ja pas Kuvendit, por më e vogël elektoralisht…

Nga Eduard Zaloshnja Pak pikëpyetje kishte para kuvendit të PD-së se ç’do të ndodhte me propozimet e rivalëve të Bashës për ndryshimet rrënjësore në statutin...

Golem/ Shpëtohen nga mbytja dy vajza, pushuesit shmangin tragjedinë

Dy vajza të moshave 10 dhe 17 vjeç, nga Elbasani, u shpëtuan nga mbytja sot në plazhin e Golemit. Ndërhyrja e Policisë, pushuesve dhe mjekëve...

Fauci: doza e tretë e vaksinës e nevojshme për një kategori të caktuar

VOA/Anthony Fauci, zyrtari më i lartë amerikan për sëmundjet infektive,tha të dielën se amerikanët që e kanë sistemin e imunitetit të dëmtuar mund të...

Ballkanizmi i ambasadorëve të perëndimit

Nga Andi Bushati Ambasadorët kryesorë të perëndimit në Tiranë janë bërë sot protagonistë të një parade turpi që reket tu’a shesë shqiptarëve sapunin për djathë....