E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

Arbana Osmani në një lidhje me regjisorin? Vëllai nxjerr ‘zbuluar’ çiftin (foto)

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj nuk kanë bërë asnjë reagim lidhur me aludimet nëpër media mbi lidhjen e tyre si çift.

Prej disa javësh po përflitet për një romancë të mundshme mes moderatores dhe regjisorit të emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’, mirëpo nuk ka patur asnjë komunikim nga ata të dy, lidhur me këto lajme.

Image

Regjisori i programit, mesa duket ka vendosur që kohët e fundit të mos jetë ndër personat që komentojnë te fotot e moderatores nëpër rrjetet sociale, për të mos tërhequr vëmendjen e mediave.

Ndërkohë, ka qenë i vëllai i tij, Ylli, që e ka përshëndetur Arbanën në foton e fundit që ka postuar në rrjetin e tij social.

Mirëmëngjes”, shkruan vëllai i Eduart Grishaj bashkë me ‘emoji’-n e një zemre.

Image

Nga postimet, arrijmë të kuptojmë se mes tyre ka një miqësi, pasi moderatorja ka shijuar edhe darka me bashkëshorten e tij.

Image

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...