E enjte, 21 Tetor, 2021
8.5 C
Tirana

Arbana Osmani konfirmon moderimin e “Big Brother Vip”

Dje janë shuar dyshimet nëse Arbana apo Luana do të moderonin “Big Brother Vip”. Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani, do të jetë në këtë rrugëtim disa mujor, ku protagonistë të spektaklit do të jenë personazhet publikë të show-bizzit shqiptar. Ky format do të startojë në tetor.

Ajo u ka kthyer përgjigje pyetjeve të disa ndjekësve. Në pyetjen se sa do të marrë fituesi i “Big Brother VIP”, Arbana përgjigjet “100 mijë euro”.

E pyetur nëse do të ketë banorë nga “Për’puthen”, moderatorja ka preferuar që të mos japë detaje derisa të nisë BBV.

“Big Brother Vip eshte format nderkombetar dhe produksioni shqiptar do ndjeke linjat qe ndjekin produksionet e ngjashme kudo ne perendim. Qe dmth kasti do te zbulohet ne nje date te caktuar dhe jo tani”, ka thënë ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Paloka reagon pas deklaratës së Bashës: Ndal përçarjen!

Deputeti i PD-së dhe njëherazi kryetari i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka, ka reaguar pas deklaratës së liderit të partisë Lulzim Basha, i cili tha...

77 mandate PS-ja?

Nga: Eduard Zaloshnja “Do të kishim marrë jo 74, por 77 mandate, nëse shumë nga ata që na votuan nuk do të kishin ngatërruar numrin...

‘Reshje shiu me intensitet të ulët’, parashikimi i motit për nesër

Duke filluar nga dita e nesërme, mbi vendin tonë depërtojnë gradualisht masa ajrore të paqëndrueshme me origjinë veriperëndimore. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash...

A duhet shtetëzuar transporti urban?

Nga: Klodian Tomorri Ka patur një debat mes ekonomistëve nëse shërbimi i transportit urban është apo jo monopol natyror? Evans në vitin 1991 studioi shërbimin...

Do jepni dorëheqjen nga PD? Basha: 95% e demokratëve më duan

Në një prononcim për gazetarët nga selia blu, kryedemokrati Lulzim Basha tha se 95% e demokratëve e duan në krye të betejës. Nga ana...