E premte, 28 Janar, 2022
4.5 C
Tirana

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen prindër

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë bërë prindër. Sot ka ardhur në jetë djali i çiftit.

Me anë të një fotoje, Eduarti ka dhënë lajmin e bukur se djali erdhi në jetë.

“Lindi Dielli”; shkruan Grishaj përbri fotos, ku duket tejet i emocionuar teksa mban në dorë të porsalindurin. Duke na njohur kështu edhe me emrin unik shqiptar, që prindërit kanë zgjedhur për djalin.

 

View this post on Instagram

 

Lindi Dielli ☀️

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Tr*toli në banesën e të vëllait, Agron Duka: Jam trembur shumë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, ka shprehur shqetësimin pas shpërthimit të tritolit në shtëpinë e Armand Dukës, duke vënë në dukje se është i...

Zyrtari i DASH mesazh Berishës: Një i korruptuar s’mund të jetë fytyra e PD

Zv/Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Gabriel Escobar, thekson se një person i shpallur "non grata" për korrupsion, nuk mund të jetë fytyra e PD-së....

Mesazhet e Nokës me Nikollën e Manjën/Alibeaj: “Foltorja” bashkëpunon me Ramën

Në seancën e djeshme plenare të zhvilluar në Kuvend, mediat kanë kapur bisedat nga celulari i deputetit demokrat Flamur Noka, që ka zhvilluar në...

“Non grata”, Berisha: Kam bindjen se SHBA do ta korrigjojë gabimin

Për Berishën, deklarimi “non grata” nga ana e SHBA-së, është i bazuar në shpifje. Në emisonin "Opinion" në Tv Klan, Berisha ka deklaruar se...

“Urdhër nga Rama për të sulmuar FSHF-në”? Veliaj e thotë troç

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka hedhur poshtë në mënyrë kategorike hipotezën nëse me urdhër të Ramës ka sulmuar FSHF-së. I ftuar...