Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen prindër

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë bërë prindër. Sot ka ardhur në jetë djali i çiftit.

Me anë të një fotoje, Eduarti ka dhënë lajmin e bukur se djali erdhi në jetë.

“Lindi Dielli”; shkruan Grishaj përbri fotos, ku duket tejet i emocionuar teksa mban në dorë të porsalindurin. Duke na njohur kështu edhe me emrin unik shqiptar, që prindërit kanë zgjedhur për djalin.

 

View this post on Instagram

 

Lindi Dielli ☀️

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on