Sport

Andi Lila zbulon sekretin e tij për një martesë të lumtur


               Publikuar në : 15:53 - 07/11/19 M D

Futbollisti i Kombëtares Andi Lila përgjatë një interviste në emisionin “Glamour Zone”, ka folur për jetën personale.

Ai ka treguar ndër të tjera edhe sekretin e tij për një martesë të lumtur me bashkëshorten Ornela.

Lila ka rrëfyer se “çelësi” është: mirëkuptimi!

Andi dhe Ornela Lila janë njohur që në moshën 17-vjeçare në bankat e gjimnazit dhe që atëherë kanë qenë të pandarë.

Tani çifti ka dy fëmijë, djalin 4-vjeçar Ayan dhe vogëlushen 1 vjeçe, Axa.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT