E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Aleksandër Arvizu nuk i “ndahet” Shqipërisë, takim me Rudina Hajdarin (Foto)

Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari është takuar me ish-ambasadorin e SHBA-ve, Aleksandër Arvizu.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Hajdari, përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, teksa shihet krah ish-ambasadorit.

Bashkangjitur fotos, deputetja shkruan se takimi u zhvillua gjatë vizitë së saj në Washington, duke u rezervuar në dhënien e detajeve se për çfarë mund të kenë diskutuar me njëri-tjetrin.

“Kënaqësi që u takova me ish Ambasadorin Amerikan, Alexander Arvizu, gjatë vizitës time në Washington D.C.”, shkruan Hajdari krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

Kënaqësi që u takova me ish Ambasadorin Amerikan, Alexander Arvizu, gjatë vizitës time në Washington D.C.

A post shared by Rudina Hajdari (@rudihajdari) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...