E martë, 26 Janar, 2021
9 C
Tirana

Aktori i ‘Portokalli’-së i përmendi të atin, vajza e biznesmenit i kthehet keq

Në puntatën e fundit të emisionit të Luana Vjollcës, pati një debat të vogël mes aktorit të ‘Portokalli’-së, Rezart Veleshnja dhe bukuroshes Kleoniki Delijorgji. Pas kësaj përplasje, ata vijuan të ofendonin njëri-tjetrin në rrjetet sociale, dhe duket se ende nuk e kanë mbyllur këtë çështje.

Debati u zhvendos nga studioja e “Shiko kush luan”, në rrjetet sociale. Ishte Kleoniki ajo që bëri një status për Rezin në Instastory, ku e cilësonte “seksist, mizogjen, djall”.

Nga ana tjetër, aktori nuk ka ngurruar t’i përmendte babain, biznesmenin Mihal Delijorgji, pronar i fabrikës në Gërdec ku pati viktima.

Për të hedhur poshtë këto kritika, modelja ka publikuar një foto krah të atit, ku shkruan se i ati është i pafajshëm rreth ngjarjes së rëndë që ka ndodhur në Gërdec, teksa shton se ai e ka arritur çdo gjë vetë dhe është njeri i drejtë.

Kleoniki i cilëson personat që i kanë sharë familjen në inbox si “dele të mediave, politikës dhe sistemit”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...

Gazetarja Lala: Antonio Gallo ka hyrë dhe ka dalë me dhjetëra herë në Shqipëri

Gazetarja Klodiana Lala, ka dhënë detaje të tjera në lidhje me përgjimet e antimafias italiane, ku flitej për politikanë shqiptarë të lidhur me Ndrangheta-n. Ajo...

Përgjimet/ Lubonja: Deklaratë e poshtër e ambasadorit italian, bashkëfajtor

Analisti Fatos Lubonja, e ka cilësuar të poshtër deklaratën e ambasadorit italian, Fabrizio Buçi, i cili reagoi në lidhje me përgjigjet e Antimafias italiane...

Kreshnik Spahiu: Ndragheta nuk hyn tek ne sepse ka frikë nga mafia shqiptare

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu ka dhënë një ide tjetër lidhur me përgjimet e antimafias për lidhjet e Ndrangheta-s me mafien shqiptare. Sipas tij, Ndrangheta...

Aksident në Vlorë, humb jetën punonjësi i policisë (Emri)

Një aksident i rëndë nga ndodhur në qytetin e Vlorës, ku për pasojë ka humbur jetën një punonjë i policisë. Në aksident janë përfshirë dy...