E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Aktori i njohur turk shuhet në moshën 76-vjeçare

Aktori i mirënjohur turk, Metin Çekmez, ka ndërruar jetë në Spitalin Shtetëror Aydın Atatürk, pasi po luftonte me kancerin.

Aktori veteran, i cili luftoi kancerin për një kohë të gjatë, u shua në moshën 76-vjeçare.

Vdekja e Metin Çekmez tronditi miqtë e tij artistë. Emra të famshëm shprehën ngushëllimet në rrjetet sociale.

Lajmi për vdekjen e Metin Çekmez, tronditi fansat e tij.

Aktori 76-vjeçar Metin Cekmez, kishte marrë trajtim për kancerin për një kohë të gjatë. Artisti, i cili u trajtua në njësinë e kujdesit intensiv të Spitalit Shtetëror Aydın Atatürk kur u sëmur, ka ndërruar jetë dje në mëngjes, pasi gjendja e tij u përkeqësua.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...