E premte, 22 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

“Aktori i Hollywood i sëmurë”, fansat në ankth

Disa fotografi të shpërndara në internet kanë tmerruar miliona fansa në të gjithë botën për gjendjen shëndetësore të aktorit të famshëm të Hollywood, Johnny Depp.

Fotot të Johnny Depp janë postuar këtë javë më disa vajza ruse që janë fanse të tij, por ato foto kanë ndezur frikën mes fansave se aktori është ‘i sëmurë’. Depp duket i zbehtë dhe “i çmendur” gjatë turneut evropian me grupin e tij.Zhurma e madhe është bërë pasi aktorit 54 vjeçar i janë publikuar dy fotografi me dy admiruese femra para se ai të dilte për një shfaqje me grupin e tij, Vampirët e Hollywood.

Fotografitë janë marrë në hotelin Four Seasons në Shën Petersburg. Banda u shfaq në qytet të mërkurën mbrëma pasi luajti në Moskë dy netë më herët.

Gratë i ndanë fotografitë me entuziazëm në mediat sociale, por mes komenteve nga adhurueset e tjerë që u treguan atyre se sa me fat që kishin takuar idhullin e tyre, por ata ishin shqetësime për pamjen e Depp.

Unë mendoj se heroi im duket i sëmurë,” tha një admirues i shqetësuar në Facebook. Të tjerët nuk mundën të njihnin yllin e “Pirates of the Caribbean”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...