Aktualitet

Aksidentohet tenori i Partisë Demokratike (foto)


               Publikuar në : 17:17 - 15/07/19 M. S

Tenori i PD-së, Rudin Sata, ka pësuar një aksident. Ai është aksidentuar në një nga rrugët e kryeqytetit, dhe fatmirësisht, është në gjendje të mirë shëndetësore.

Rudin Sata ka publikuar disa foto në profilin e tij në Facebook, ku shihet se automjeti ka marrë goxha dëmtime.

Statusi

Sa bukur keshtu e?
Edhe kjo me mungonte….
Gjithsesi kot nuk ka dale ajo shprehja:
Me mire nje mik, se sa nje ciflig…


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT