E premte, 22 Janar, 2021
13 C
Tirana

Aksidenti në Shkodër/ Pas vjehrrës, humb jetën edhe 18-vjeçarja shtatzënë

Ka humbur jetën në spital e reja, e cila u plagos rëndë paraditen e sotme në Shkodër. Gruaja e cila ishte shtatzënë, u përplas nga një automjet së bashku me vjehrrën e saj, ku kjo e fundit ndërroi jetë në vend.

Aksidenti ndodhi në afërsi të ish-“5 Heronjve” në rrugën Shkodër- Koplik, ku dy viktimat u përplasën nga një automjet i drejtuar nga një person me inicialet S.D.

Pavarësisht transportit në spital dhe ndërhyrjen e mjekëve e reja nuk ka mundur të mbijetojë për shkak të plagëve të marra. Mësohet se 18-vjeçarja ishte shtatzënë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Disiplina pezullon me dy ndeshje trajnerin e Bylisit, dënohet edhe Partizani

Komisioni i Disiplinës, ka dhënë vendimet e fundit, në lidhje me javën që lamë pas në kampionatin shqiptar. Trajneri i Bylisit, Veljko Dovedan është pezulluar...

Testim i detyruar dhe karantinë/ Ambasada gjermane jep njoftimin e rëndësishëm

Gjermania ka klasifikuar sot 25 vende në mbarë botën si zona me incidencë të lartë të Covid-19, ku bën pjesë edhe Shqipëria. Lajmi është bërë...

Maqedonia e Veriut publikon pagat e kabinetit, Zaev paguhet më pak se Rama

Maqedonia e Veriut ka publikuar pagat e kabinetit qeveritar. Pagën më të lartë e merr kryeministri Zoran Zaev, respektivisht 78.840 denarë, ndërsa i shtohet...

Kim dhe Soreca takojnë kreun e KED: Të plotësohen vakancat në Kushtetuese

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca, zhvilluan një takim ditën e sotme me kreun e Këshillit...

Apeli i Metës: Të ndihmojmë biznesin për të ndalur shpopullimin

Presidenti i Republikës, Ilir Meta shprehet i shqetësuar për situatën ekonomike në vend. Meta shprehet se Shqipëria ka barrën fiskale më të lartë dhe...