E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Aksident tragjik/Humb kontrollin e mjetit, ndërron jetë pasagjeri 23-vjeçar

Një 23-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e përplasjes së makinës me një plep. I riu ishte pasagjer në makinë. Aksidenti i rëndë ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit, në Durrës.

Burimet bëjnë me dije se ngjarja e rëndë është shënuar në aksin rrugor Plepa-Romanat, ku mjeti tip “Benz” që drejtohej nga një 23-vjeçar tjetër, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me pemën.

Mësohet se drejtuesi i mjetit ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Grupi hetimor ka nisur punën, për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Aksident i qëllimshëm ndaj ish-kryeministrit Berisha? Ja ç’thotë truproja

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...