E martë, 19 Janar, 2021
-2 C
Tirana

Aksident para karburantit në Lezhë, lëndohen 3 persona

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme përpara një karburanti në Lezhë. Bëhet me dije se tre persona kanë mbetur të lënduar nga përplasja e dy mjeteve dhe një motori.

Raportohet se të lënduarit janë burrë e grua që udhëtonin me motor dhe një këmbësore tjetër.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka rrethuar zonën. Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të lënduarve, ndërsa autoritetet po hetojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Skandal/ Pacienti shkon të shërohet në Covid 1 por vdes dhe grabitet në spital

Pas sanitares Tire Alldervishi që punonte në spitalin Covid 2 e cila zhvati nga paratë vajzën e një pacienteje me koronavirus, emisioni Stop në...

Artan Hoxha thirrje SPAK-ut: Jepi drejtim dosjes së ekzekutimit të Artan Santos

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ka bërë thirrje Prokurorisë së Posaçme (SPAK) që të zbardhë ekzekutimin e Artan Santos, drejtuesin e bankës Credins, të...

Dëgjohen dy shpërthime të fuqishme në Lezhë

Dy shpërthime të fuqishme kanë tronditur Lezhën dhe Shëngjinin mbrëmjen e sotme, me një diferencë kohore prej 1 minuti nga njëra-tjetra. Shpërthimi i parë është...

Aleksei Navalni, një rival serioz apo opozitar i “kontrolluar” nga Putin

Aleksei Navalni është opozitari më guximtar në Rusi, që i kundërvihet regjimit autokratik të Vladimir Putinit. Juristi 44-vjeçar ka mbi 4 milion ndjekës në...

Trondisin mjekët në Wuhan: Na kërkuan të gënjejmë për vdekjet nga Covid (Video)

Wuhani është në qendër të vëmendjes pas spekulimeve se koronavirusi ka dalë fillimisht nga një laborator në qytetin kinez. Daily Mail shkruan se një dokumentar...