E enjte, 17 Qershor, 2021
23.5 C
Tirana

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Labinot, plagoset zyrtari i lartë grek

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Labinot.

Sipas Top Channel, nga ky aksident ka mbetur i plagosur edhe një zyrtar i lartë grek, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur. Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë disa makina, ndërsa nuk ka persona të plagosur rëndë por vetëm me lëndime të lehta.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

VIDEO/”I bëj thirrje Ramës të na ndihmojë”, dikur kur vrasësi me pagesë ankohej

Enver Diva është një nga të arrestuarit për ekzekutimin e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia, por nuk kreu vrasjen pasi u infektua me...

Një vit hetime/12 të arrestuar, 6 në kërkim për shpërndarje droge në Tiranë

12 persona janë arrestuar dhe 6 janë shpallur në kërkim, pasi kanë qenë të përfshirë në veprimtarinë kriminale të shpërndarjes së lëndëve narkotike. Pas...

Arrestohen dy vrasësit me pagesë për ekzekutimin e vëllezërve Haxhia

Dy persona janë vënë në pranga për vrasjen e vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia, ngjarje kjo e ndodhur në 27 prill të 2020 në...

Zhvillimet në rajon në 24 orët e fundit

Çfarë ka ndodhur në rajon në 24 orët e fundit, njihuni me zhvillimet kryesore 1- Kosnett: Kosova e ka detyrim të formojë Asociacionin 2- Vuçiç: Nuk...

Çfarë ka ndodhur në botë në 24 orët e fundit

“Tirana Today” po ju sjell titujt kryesorë të lajmeve në 24 orët e fundit 1- “Tullumbacet e zjarrit”, armët e reja të konfliktit Izrael-Palestinë 2- Putin...