E mërkurë, 4 Gusht, 2021
35.5 C
Tirana

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër/ Përplasen 4 makina, disa të plagosur

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se 4 makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Nga përplasja, raportohet se ka disa persona të plagosur, teksa dëmet materiale janë të konsiderueshme. Një nga automjetet, ka përfunduar jashtë rrugës.

Ende nuk dihet arsyeja e këtij aksidenti të katërfishtë, ndërkohë që si pasojë e përplasjes, janë krijuar rradhë të gjata trafikui.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes, dhe pritet një informacion zyrtar në lidhje me këtë aksident.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I mori jetën gruas/40-vjeçari: Po e përgjoja, kishte një lidhje jashtëmartesore

Shqiptari Florand Shehu i cili masakroi me thikë gruan e tij para disa ditësh në Greqi, ka rrëfyer para autoriteteve se nuk ishte në...

VIDEO/Rama i shpalli ‘luf*ë të hapur’, Peleshi shfaqet me Dritan Lelin në Vlorë

Situata me zjarret është përkeqësuar gjatë ditëve të fundit. Flakët kanë mbërritur edhe në zonat e banuara, duke ndezur sinjalin SOS në Gjirokastër, Dukat,...

Verbëria e rutinës së dorëzimit të përditshëm

Nga: Agim Baçi Shpesh njerëzit tregohen të verbër, ose bëjnë sikur!”, tha shkrimtari portugez Jose Saramango në ceremoninë e marrjes së çmimit “Nobel” në vitin 1998, duke...

Humbi jetën mes flakëve/ Shoku i viktimës: Nuk kishim zjarrfikëse

Detaje të reja të rënda kanë dalë në dritë lidhur me ngjarjen e rëndë ndodhur dje në fshatin “Asim Zeneli” në Gjirokastër, ku mbeti...

E vr*u për pronën/ “I trembem hakmarrjes”, vëllai i vras*sit kërkon mëshirë

Pak ditë më parë, një sherr mes kushërinjve për pronën në Lushnje përfundoi me një të vrarë. Autori i krimit, Kastriot Hasalla pritet të...