Stil

Aksident me makinë, ndërron jetë ish-Miss Bota

rest in peace

               Publikuar në : 15:47 - 05/12/19 M D

Ish-Miss Bota nga Pakistani, Zanib Naveed ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti me makinë.

Mediat e huaja raportojnë se ajo ka humbur kontrollin e mjetit tip Mercedes CL2 dhe është përplasur me një bordurë.

Për pasojë mjeti u kthye përmbys dhe Zanib gjeti vdekjen menjëherë.

Vdekja e 32-vjeçares u konfirmua nga Policia e Shtetit Maryland dhe u tha se në vendin e ngjarjes nuk kishte asnjë person tjetër.

Zanib Naveed u shpall Miss Pakistani në vitin 2012-të.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT