E shtunë, 24 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

Aksident i 5-fishtë në Durrës, një e plagosur

Rreth orës 05:40 të mëngjesit ka ndodhur një aksident i pesëfishtë në Durrës. Pesë automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, duke pësuar dëme të konsiderueshme materiale.

Si pasojë ka mbetur e lënduar një vajzë e re, identiteti i së cilës nuk bëhet me dije. Ajo është transportuar me ambulancë në spital, për marrjen e ndihmës së duhur shëndetësore.

Lidhur me këtë aksident, fatmirësisht pa viktima, blutë e Durrësit kanë kryer veprimet hetimore në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Pranga 48-vjeçarit, fuste në kurth pronarët e karrotrecave për të mos paguar

Shembet ura në Siberi, bllokohet hekurudha më e gjatë në botë

Vërshimet si pasojë e reshjeve të furishme në Siberi kanë çuar në shembjen e një urë, duke e shkëputur hekurudhën siberiane, më e gjata...

Kina vendos sanksione ndaj shtatë shtetasve amerikanë

Kina njoftoi të premten se po vendos sanksione ndaj disa shtetasve amerikanë në përgjigje të sanksionimit nga ana e Shteteve të Bashkuara të shtatë...

KPK, pikëpyetje për pasurinë dhe profesionalizmin e prokurores Daniela Sulaj

Prokurorja Daniela Sulaj, e komanduar si inspektore pranë Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë, u përball të premten më 23 korrik me Komisionin e Pavarur...

Gjykata i refuzon kërkesën për liri, Hashim Thaçi mbetet në paraburgim

Gjykata Speciale e Hagës ka marrë vendim që t’i refuzohet kërkesa ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, që ky i fundit të mbrohet në liri. Edhe...

Koronavirusi, Manastirliu tregon numrin e të vaksinuarve në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e të vaksinuarve kundër koronavirusit në vend. Manastirliu bën me dije, se mbi 13...