Rajoni

Aksident fatal në Greqi/ Humb jetën 1 emigrant, plagosen 8 të tjerë


               Publikuar në : 08:38 - 12/09/19 Enno

Një automjet me refugjatë është aksidentuar në Greqi, ku për pasojë 1 person ka humbur jetën dhe 8 kanë mbetur të plagosur. Ngjarja ndodhi pranë Komotinisë, në Rrugën Egnatia.

Trafikantët, të cilët po drejtonin mjetin, po udhëtonin drejt Selaniku. Emigrantët u përkasin moshave 17-30 vjec.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT