E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

Ajsi rrëfen skenat intime me Drilon Hoxhën: I kërkonim falje njëri-tjetrit…

Ajsi Xhaxhaj dhe Drilon Hoxha janë ndër personazhet më të përfolur në media, pasi pretendohej se ishin në një lidhje së bashku, gjë që u mohua nga të dy.

Të dy aktorët reaguan në lidhje me këtë aludim, duke thënë se ata kishin një miqësi prej pesë vitesh, dhe që skenat intime ishin thjesht pjesë e filmit, pasi mes tyre s’ka asgjë më shumë se marrëdhënie shoqërore dhe profesionale.

Ajsi, në një intervistë për “Gazetën shqiptare”, është pyetur se cilat janë disa nga skenat më të sikletshme të filmit, ku ajo ka zbuluar se kanë qenë skenat e puthjeve, pas të cilave ata i kërkonin gjithmonë falje njëri-tjetrit.

“Sigurisht që skenat e puthjes. Unë me Drilonin kemi një miqësi prej pesë vjetësh. Dhe kurrë nuk e kemi parë njëri-tjetrin në një mënyrë ndryshe. Kur bëhej fjalë për skenat e puthjeve, gjithmonë i kërkonim falje njëri-tjetrit më parë, e më pas putheshim. Kjo ishte shumë qesharake”, ka thënë ajo duke qeshur.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...