Tuesday, May 17, 2022
21.5 C
Tirana

Ai ndërroi jetë tragjikisht, del albumi i ish të dashurit të Ariana Grande-s

Para se Mac Miller të ndërronte jetë në vitin 2018-të, ai po punonte për një album të titulluar “Circles”.

Këngët e tij u përfunduan me ndihmën e kantautorit dhe producentit Jon Brion, i cili vazhdoi të kompletojë albumin.

Tashmë çdo gjë është gati dhe familja e reperit ka vendosur ta hedhë në treg.

Ish i dashuri i Ariana Grande-s Mac Miller, ndërroi jetë tragjikisht në vitin 2018 nga mbidoza. Ai u gjet i vdekur në apartamentin e tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Nga bananet tek qymyri, zbulohen 53 pako me lëndë narkotike në portin e Durrësit

Gjatë viteve të fundit, porti i Durrësit është kthyer në një "strehë" për trafikantët. Lënda narkotike shpesh fshihet në kamionët me banane. Por tashmë...

Pompeo nderohet me titullin “Honoris Causa”, përfaqësuesit e Berishës: Erdhi në këmbim të lekëve

Vizita e ish-Sekretarit të Trump, ka trazuar ujërat brenda "Foltores" së drejtuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, ku kanë shpërthyer në akuza ndaj tij. Një ditë...

Vlorë/ Shkrumbohet mjeti në pronësi të një 58-vjeçari

Një automjet tip “Mercedes-Benz” është shkrumbuar plotësisht nga flakët rreth orës 02:35, në lagjen “Hajro Çakërri” në Vlorë. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije...

Mot me diell, temperatura deri në 31 gradë celsius për sot

Vendi ynë gjatë paradites do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese. Por në orët e...

Strategjia detare 2035

NGA GJENERAL PIRO AHMETAJ Shqipëria jonë është e bekuar me mbi 450 km vijë bregdetare, ndërsa hapësira e interesave detare (det i brendshëm dhe territorial)...