Foto Galeri

“Ai është akullore, do ju dënojë Zoti për këtë gabim”, Veleshnja tallet rëndë me Dakon (foto)


               Publikuar në : 16:41 - 31/07/19 M. S

Një ditë më parë, Departamenti i Shtetit vendosi ish-kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, në listën e personave që u ndalohet hyrja në Shtetet e Bashkuara, së bashku me familjen.

Lidhur me këtë rast ka reaguar edhe aktori i njohur i “Portokalli”-së, Rezart Veleshnja.

Nëpërmjet dy postimeve në Instastory, aktori i humorit ka treguar me batuta se Dako ia ka hedhur paq, dhe se dënimi ndaj tij duhet të jetë më i rëndë.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT