Foto Galeri

Adrola Dushi, e lidhur me modelin amerikan? Ja si qëndron e vërteta (foto)

               Publikuar në : 13:00 - 09/06/19 M. S

Modelja Adrola Dushi është përfolur së fundmi se është në lidhje me një model të njohur në Amerikë.

E pyetur nga emisioni “Thumb”, për lidhjen e përfolur me Pavllo Zengon, modelja shqiptare mohoi gjithçka.

“Nuk është aspak e vërtetë! Çfarë mund të them për këtë gjë? Nuk është e vërtetë, sigurisht!”, është shprehur ajo.

 

View this post on Instagram

 

👩🏼👨🏽👩🏻 one for all and all for one

A post shared by 𝙿𝚊𝚟𝚕𝚕𝚘 (@pavllozengo) on

E pyetur për lidhjet në distancë, pas ndarjes nga bashkëshorti me të cilin ka dhe një djalë që quhet Troi, modelja është përgjigjur:

“Nuk ia uroj askujt, janë katastrofë, janë torturuese, janë tmerruese. Ka ndonjë fjalë të keqe më shumë se kaq?”.

 

View this post on Instagram

 

#Denim crew @adroladushi 📸 @bythomascrane

A post shared by 𝙿𝚊𝚟𝚕𝚕𝚘 (@pavllozengo) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT