E premte, 22 Janar, 2021
12 C
Tirana

Abuzonte me të miturën prej dy vitesh, pranga 57-vjeçarit

Një 57-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Kuçovës, pasi prej dy vitesh ka abuzuar me një të mitur.

Në pranga ka rënë shtetasi Ajet Dume, i cili ka abuzuar me një 10-vjeçare.

Ai e ka kërcënuar të miturën se nëse do të fliste, do ti vriste prindërit. E ndodhur në kushtet kur presioni ka qënë i madh, e mitura është detyruar që të hesht.

Burimet bëjnë me dije se familja e 10-vjeçares, jetonte me qira në shtëpinë e abuzuesit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “1 Maji” në Kuçovë, në banesën e 57-vjeçarit Ajet Dume, ku jetonte edhe familja e vajzës prej 3-vitesh.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sikleti me mësuesin e gjimnazit, ministren për Europën e ca të tjerë

Nga: Genc Pollo “Fremdschämen” është një fjalë gjermanisht e cila, me sa kam parë, nuk ka ekuivalent njëfjalësh në gjuhët europiane përfshi edhe shqipen. Kur...

Koronavirusi, Kapshtica mbetet e mbyllur deri më 8 shkurt

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme bën me dije se Pika e Kalimit Kufitar Kapshticë, do të qëndrojë e mbyllur deri më datë...

“Hakmarrja është e pashmangshme”/ Lideri i Iranit kërcënon Donald Trump-in

Në llogarinë e Udhëheqësit Suprem të Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, është bërë një postim që duket se është një lloj kërcënimi për ish-presidentin e...

Rritet numri i viktimave nga Covid-19 në Kosovë, 289 raste të reja

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK), ka njoftuar të premten se janë regjistruar edhe 14 viktima nga koronavirusi. “Rastet e vdekjes janë nga...

Në kërkim ndërkombëtar nga Belgjika, arrestohet 52-vjeçari nga Kosova në Morinë

Një 52-vjeçar nga Kosova është arrestuar në nga policia në Pikën e Kalimit Kufitar të Morinës. Shtetasi i identifikuar me inicialet, A.V.,  52 vjeç, banues...